Hugh Jackman ve třetí sólovce Wolverina

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

A je to oficiální. Ještě v nedávnem článku jsme Vám udělali radost tím, že se Wolverine vrátí na plátna kin. V tu dobu jsme ale nevěděli nic o obsazení a scénáristovi, znali jsme jen datum a jméno režiséra. Teď jsme ale konečně moudřejší.

Hugh Jackman se vrátí do kůže Wolverina.
Hugh Jackman se vrátí do kůže Wolverina.

Pár dní po tom, co byl oznámen nový díl, nám studiu 20th Century Fox přineslo skvělé informace ohledně připravovaného filmu. Scénář byl svěřen do rukou Davida Jamese Kellyho a do role Wolverina se vrátí Hugh Jackman. Bude to už po osmé, co si tohoto mutanta zahraje, když počítáme předchozí díly X-Menů a dvě sólovky. Pokud se objeví ještě v X-Men: Apocalypse, bude to už jeho devátý film, což je poměrně slušné číslo. V době, kdy bude film natáčen, bude Jackmanovi už skoro 50 let, což není nízký věk. Ale Jackman je skvělý herec a profesionál, takže počítám s tím, že po fyzické stránce s ním nebude problém.

Režisér James Mangold nám zatím ale nevyzradil, o čem by připravovaný film měl být.

Premiéra je tedy plánovaná na 3. března 2017.

Můžeme jen doufat, že film bude o něco lepší než jeho předchůdce Wolverine z roku 2013, který i přes docela slušné tržby byl diváky docela kritizován.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také