Desetiminutové video z natáčení akční pecky The Raid 2: Berandal (2014)

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Tekat00
Brakomil.

Gareth Evans si za poslední tři roky stihl vybudovat celkem solidní jméno. Nejdříve vypustil do světa energický a akcí narvaný The Raid a v roce 2013 zase natočil pravděpodobně nejlepší část povídkového V/H/S/2, Safe Haven. Po třech trailerech jsou očekávání maximální a tak nám tvůrci posílají desetiminutový dokument, který nám ukáže několik záběrů z filmu. I onu slibovanou automobilovou honičku, která má prý být jednou z nejlepších honiček ve filmu vůbec. Uvidíme, nakolik se očekávání naplní.  

The Raid 2: Berandal (2014)
The Raid 2: Berandal (2014)

Berandal se zatím pyšní hodnocením 8,6 na IMDb, 95% na Rotten Tomatoes a Metascore je 79. Samozřejmě jde pouze o první reakce a na RT je jen devatenáct recenzí a na IMDb hodnotily pouze tři tisíce uživatelů, ale i to je lepší než nic. Každopádně držím palce, aby Rama i podruhé brutálně nakopal pár hlav a délka filmu přes dvě hodiny se nijak výrazně neprojevila na jeho tempu.

Ještě si můžeme připomenout první, druhý a třetí trailer. Do kin se film podívá už na konci března, česká premiéra zatím není potvrzená.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také