Batman vs. Superman: Bryan Cranston chtěl hrát Lexe Luthora

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Film Batman vs. Superman bude mít premiéru sice až v roce 2016, už se ale kolem něj vyrojilo mnoho spekulací a ještě více nečekaných oznámení.

Neoficiální plakát k novému filmu o těchto dvou superhrdinech

Režírovat jej bude Zack Snyder, který se například zhostil první Třístovky, či nového filmu o Supermanovi, Muži z oceli. Co se týče hereckého obsazení, hrdinu s písmenem S na hrudi si zahraje opět Henry Cavill. Dále ale obsazení poměrně kolísá, dokonce vznikly nevole ohledně některých herců. Ben Affleck, v posledních letech spíše úspěšnější režisér než-li herec, si zahraje Batmana. Na internetu kolovalo několik petic od fanoušků, kteří prosili, aby Affleck „netopýřího muže“ nehrál. Petice podepsalo více než desítky tisíc lidí. Další šok přišel s oznámením, že Lexe Luthora, hlavního nepřítele Supermana, si zahraje Jesse Eisenberg.

Zack Snyder nedávno požádal fanoušky, aby jeho volbám věřili, že není blázen a přesně ví, co dělá. Mnozí jsou ale stále zmateni jeho dost neočekávanými volbami. Rádi by viděli v roli Lexe Luthora někoho jiného a tím jiným mají na mysli třeba Bryana Cranstona, který se proslavil jako Walter White v seriálu Perníkový táta. Za výkony byl po právu oceněn Zlatým glóbem.

Bryan Cranston by se z rolí Lexe Luthora popral určitě skvěle.
Bryan Cranston by se z rolí Lexe Luthora popral určitě skvěle.

Během show Howarda Sterna se právě Cranston rozpovídal ohledně jeho obsazení do této role:„Ano, v myslích fanoušků je to pravda. V mysli lidí z Warner Bros už to ale pravda není. Bohužel jsem nedostal šanci, i když bych ji milerád uvítal.“ 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také