Aaron Paul promluvil o spin-offu k Perníkovému tátovi

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Herce Aarona Paula uvidíme v březnu v kinech ve filmu Need For Speed, nejvíce se ale proslavil jako Jessie Pinkman ze seriálu Perníkový táta (Breaking Bad), který před nedávnem ukončil své působení na televizních obrazovkách.

Aaron Paul se nám ukáže v seriálu „Better Call Saul“

Všichni víme, že se právě natáčí spin-off k seriálu Perníkový táta s názvem Better Call Saul. Tvůrce Vince Gilligan doufal, že do nové televizní relace přivede zpět někoho z původních herců. Jistotou bylo, že si zde zahraje Bob Odenkirk, který hrál právníka Saula Goodmana, o němž vlastně celý spin-off bude. Nikdo z herců Perníkového táty se ale k návratu neměl. Až doteď.

Několik zdrojů tvrdilo, že Aaron Paul bude znovu hrát postavu Jessieho Pinkmana. A nyní to potvrdil i samotný herec. Ukázalo se, že Paul bojoval o svůj návrat k Better Call Saul a řekl, že Bryan Cranston by také rád zopakoval svoji roli Waltera Whitea. Dean Norris (Hank Schrader z Breaking Bad) nemá zájem být součástí nového seriálu.

„Všude, kde bude Vince zapojen, budu tam. Vděčím mu za celou svoji kariéru. Myšlenka toho, že opět skočím do kůže Jessieho Pinkmana v jeho světlejších dnech – protože je to vše prequel – bude to legrace. Nejsem velký fanoušek toho, že bych se měl vracet do role, kterou už mám za sebou. Myslím si ale, že to bude skvělé. Nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ řekl Paul.

Better Call Saul bude mít premiéru v listopadu na AMC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také