Trailery ze Super Bowlu: Captain America, Spidey, Transformers a mnoho dalších!

Super Bowl znamená pro Američany nejprestižnější sportovní událost. V USA se scházejí celé rodiny, aby si vychutnaly každoroční finále NFL – národní ligy v americkém fotbale. Nás, středoevropské filmové fanoušky, však nezajímá, kdo donese rychleji šišatou mičudu za bílou čáru. Nás zajímají nové filmové upoutávky, které se již tradičně objevují o poločasu. Půlminutový prostor o přestávce stojí neuvěřitelné čtyři miliony dolarů, takže se není čemu divit, že většina trailerů je k multimilionovým blockbusterům.

Captain America: Návrat prvního Avengera / Captain America: Winter Soldier

Zřejmě nejočekávanější spot letošního Super Bowlu nám zas tolik nového materiálu nepřináší a hraje spíš na vlasteneckou notu. To ovšem Marvel plně nahrazuje vydáním druhého plnohodnotného traileru, ze kterého osudovost druhého Captaina přímo prýští.

httpv://youtu.be/BEaJhAZLXSA

httpv://youtu.be/7SlILk2WMTI

Premiéra: 3. dubna 2014

The Amazing Spider-Man 2

Další mohutně očekávaný spot, jehož první část nám nabídli autoři filmu již několik dní před Super Bowlem. Na Super Bowlu přišla na řadu druhá část a při této příležitosti spatřil světlo internetu i další takřka čtyřminutový plnohodnotný trailer, ve kterém dostává velký prostor padouch Electro.

httpv://youtu.be/ihLNAcF2dBE

httpv://youtu.be/mwDmOUM078o

httpv://youtu.be/dW5u_y27LmQ

Premiéra: 24. dubna 2014 (CZ) / 1. května 2014 (SK)

Transformers: Age of Extinction

Super Bowl nám dovolil podívat se poprvé na nové Transformers. Kromě toho, že máme možnost vidět nové designy starých robotů, do hry přicházejí i skvělě vypadající Dinoboti.

httpv://youtu.be/4F33PCUTWPk

Premiéra: 26. června 2014

Need for Speed

Adaptace série počítačových her nabízí další spot, ze kterého je zřejmé, že snad půjde o důstojnou náhradu Rychle a zběsile, jež tenhle rok bohužel neuvidíme.

httpv://youtu.be/v_zpsENG26I

Premiéra: 13. března 2014

Muppets Most Wanted

Přestože stále ani nevíme, jestli se Muppeti dostanou do našich kin, nemůžeme vás ochudit ani o tenhle, jediný čistě komediální, trailer ze Super Bowlu.

httpv://youtu.be/g3eh84cCzQk

Premiéra: 21. března 2014

Pompeje / Pompeii

Režisér Paul W.S. Anderson zamýšlí pompézní starověkou jízdu. Ze zatím zveřějněných trailerů je ovšem znát, že prostinký příběh nezachrání zřejmě ani ty největší erupce Vesuvu.

httpv://youtu.be/pMditXe37oI

Premiéra: 20. března 2014

Památkáři / The Monuments Men

George Clooney již poněkolikáté v roli režiséra. Jeho předchozí počiny sklidily skvělý ohlas, příběh o speciální vojenské jednotce, jež má za úkol během druhé světové války zachraňovat umělecká díla, ukradená nacisty, snad nebude výjimkou.

httpv://youtu.be/V26Ns5q8RWw

Premiéra: 27. února 2014 (CZ/SK)

Three Days To Kill

Kevin Costner v hlavní roli umírajícího vládního agenta, který musí splnit svůj poslední úkol, aby se dostal k ecxperimentálnímu léku, jež mu jako jediný může zachránit život.

httpv://youtu.be/hvjyAxcXF-o

Premiéra: 17. dubna 2014

Noe / Noah

Biblický příběh o potopě světa v novém, moderním pojetí. Pod taktovkou Darrena Aronofoskyho si hlavní roli spasitele pozemského života zahraje Russell Crowe.

httpv://youtu.be/fvDbSHtWZT4

Premiéra: 27. března 2014

Draft Day

My bychom raději viděli film o draftu do NHL, Draft Day ale nabízí pohled na vybírání nových, nadějných hráčů do nejvyšší ligy amerického fotbalu NFL. Z tohohle filmu budou proto odvaření snad jenom Američani.

httpv://youtu.be/607O5Unk0-g

Premiéra: 11. dubna 2014 (USA)