Trailer #3: Sabotage (2014)

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mezi drsnými časy a Patrolou měl režisér David Ayer sedm let přestávku. Proto bylo velkým překvapením, když se talentovaný Američan nechal slyšet, že na rok 2014 plánuje dva filmy. Prvním z nich bude Sabotage s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli, která přichází již ve třetí upoutávce. Ta ovšem nabízí celé tři minuty a necenzurovanou podívanou s hromadou nových záběrů, kde se ani ustřelenými mozky nijak nešetří. Druhý Ayerův film tohoto roku pak nese název Fury a vypadá neméně lákavě.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger vede jednotku DEA do největší akce svého života. Na jejím konci by měl dopadnout hlavy drogového kartelu. To se opravdu podaří, avšak akce má velkou dohru, která ohrozí životy celého týmu DEA.

V hlavních rolích Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Joe Manganiello, Harold Perrineau, Josh Holloway, Terrence Howard, Olivia Williams a další. Premiéra u nás nebyla prozatím stanovena. V USA hrají od 11. dubna 2014.

Předchozí trailery si můžete přehrát zde a zde.

httpv://youtu.be/gzhTMTCXJzU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také