Trailer #3: Divergent (2014)

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Akční romantický sci-fi snímek Divergent vydává finální trailer. Na koho se můžete těšit a jak dopadl samotný trailer? To vše a mnoho dalšího se dozvíte uvnitř článku.

Shailene Woodley
Shailene Woodley

Hlavním lákadlem je herečka Kate Winslet (Titanic, Předčítač), která jako jedinná vyčnivá a může přilákat více lidí. Zbytek obsazení není moc známé ani slavné. Snímek založen na světovém bestselleru pod taktovkou režiséra Neila Burgera (Všemocný, Iluzionista) se nenávratně blíží do tuzemských kin.

Děj se odehrává v budoucnosti Chicaga. Samotná společnost je rozdělena do pěti skupin, ve kterých se rozřazují teenageři ve svých šestnácti letech. Ale ne každý s tím sympatizuje a stane se, že hlavní hrdinka Beatrice Priorová (Shailene Woodley) se proti tomuto vzbouří. Nechce za žádnou cenu přijít o svou rodinu a odejít pryč. Navzdory jejímu elánu se to novodobé společnosti nelíbí a nenechá to jen tak.

Hodnocení traileru

Napotřetí dobře? Nečekejte velký pokrok proti doposud vydaným trailerům, spíše mírné zlepšení. Jsou vystřiženy některé zbytečné scény a sází více na akční a příběhovou stránku snímku. Celkový můj dojem je víceméně rozpačitý. Zanechává to ve mně určitý potenciál, ale spíše mám obavy, že nebude plně využit.

Předchozí trailery s pořadovými čísly #1#2 přehrajete po kliknutí na odkaz. Snímku bychom se měli dočkat v našich kinech již 3. dubna 2014.

httpv://youtu.be/336qJITnDi0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také