Každoroční svátek lásky zle prožít i u nervy drásajícího filmu. Proto jsem pro vás vybrali top pětku netradičních filmů pro dnešní den a to sice v hororovém duchu. Vybere si naprosto každý.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

Bylo nebylo, kdysi žili Jeníček a Mařenka. Žili si šťastně do doby než přišli o rodiče kvůli jedné čarodějnici. Po několika letech se vrací v dospělosti jako zabijáci čarodějnic. Jsou povoláni do malého městečka kvůli únosu dětí. Začnou pátrat v lese, kde narazí na čarodějnici, které dají pořádný výprask. Poté přichází odveta a to ve formě noční přepadovky čarodějnic a to už tak veselé není. A co může být na Valentýna lepší nežli zmasakrovat několik čarodějnic a ještě se u toho pořádně zasmát?

httpv://youtu.be/QpWZDjgzyH0

Krvavý Valentýn

Snímek přesně pro odpůrce těchto svátků. Jedná se o volnější pokračování Valentýnské pomsty z roku 1981. Vinou horníka Toma Hanningera zemřelo v šachtě pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale je to právě on, kdo volá po pomstě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí dvacet dva lidí. Kdo uteče vyhraje, možná ale taky ne.

httpv://youtu.be/mJFCJaSr2Xk

Lesní duch

Prvotřídní masakr. Horor přímo pro příznivce anti-Valentýna. Nechutnost prolezlá skrz na skrz. Parta přátel se vydá na opuštěnou chatu, kde zažijí velice nemilé překvapení v podobě mrtvé  holky a posedlosti zároveň. Krvavé žně začínají a vy musíte být u toho!

httpv://youtu.be/NZJ9E4_EuZ8

V zajetí démonů

Tentokrát žádný krvák, ale plnohodnotný nervy drásající biják. Rodina si koupí starý velký dům, ale nepočítá s nevítaným hostem, který tento dům už řadu let obklopuje. Démon, který jen tak nezmizí a nepustí vás ani z domu, vše ovládá on. Na pomoc jsou přivoláni experti na paranormální aktivity a válka mezi lidskostí a nadpřirozeností podle skutečné události začíná.

httpv://youtu.be/ceNKxhDLeJU

Saw

Zahrajeme si takovou hru. Jste připraveni se vystavit zkoušce a bojovat o svůj holý život nebo raději zůstanete nohama pevně při zemi? Tak či tak, série Saw je legendární mezi horory. Ať už svojí originalitou, prostředím či vrahem, skládačkou, který své oběti podrobuje zkoušce – přežít nebo zemřít. Jiná volba neexistuje. Jaká je ta vaše?

httpv://youtu.be/zg0go2b3ekY

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno