The Expendabelles: Postradatelné ženy mají příběh, režiséra a Stallona

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ještě na konci minulého roku to vypadalo, že dámskou verzi Expendables natočí a zrežíruje žena. Nejnovější informace však tuto zprávu vyvrací, protože snímek The Expendabelles podle všeho padne do rukou australského filmového tvůrce Roberta Luketice. Ten akční spin-off zrežíruje podle scénáře Karen McCullah Lutz a Kirsten Smith. Nesmíme zapomenout také na fakt, že producentem projektu bude sám Sylvester Stallone.

První tři hlavní hrdinky Expendabelles (Cameron Diaz, Maryl Streep a Milla Jovovich)
První tři hlavní hrdinky Expendabelles (Cameron Diaz, Maryl Streep a Milla Jovovich)

O čem vůbec The Expendabelles budou? Na internet pronikla první synopse, která hovoří o neúspěšném průniku Navy SEALs do ostrovního doupěte, kde neomezený vládce a tyran vězní jednoho z nejlepších světových jaderných vědců. Po zpackané misi tak přichází na řadu The Expendabelles, jednotka agentek, která se bude snažit nastolený problém vyřešit. Tedy sesadit diktátora a zachránit vědce.

Režisér Robert Luketic není rozhodně žádným nováčkem, z jeho projektů však stojí za zapamatování snad jen povedený krimi thriller Oko bere nebo slaďárna Chceš mě, chci tě. Také ale stojí za minulo roční Paranoiou s Gary Oldmanem, Harrisonem Fordem a Liamem Hemsworthem. Poslední jmenovaný si mimo jiné zahrál i v Expendables 2, Forda to pak čeká ve třetím pokračování Stalloneho série. The Expendabelles bychom mohli vidět v kinech už příští rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také