Star Wars: Hlavní záporák obsazen?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Zapomeňte na Benedicta Cumberbatche, Garyho Oldmana, Chiwetela Ejiofora, Michaela Fassbendera, Huga Weavinga, Alexe Pettyfera nebo na jinou známější tvář, která by mohla ztvárnit hlavního padoucha v nových Hvězdných válkách. Celý internet totiž žije zprávou, že je Adam Driver blízko podepsání kontraktu, který mu zajistí roli záporáka v sedmé epizodě Star Wars pod režijní taktovkou J.J. Abramse, který píše scénář společně s Lawrencem Kasdanem (Impérium vrací úder).

Adam Driver je údajně velmi blízko účasti v nových Hvězdných válkách
Adam Driver je údajně velmi blízko účasti v nových Hvězdných válkách

A kdo vůbec tento herec je? Driver je třicetiletý rodák ze San Diega a mezi jeho nejvýznamnější kariérní zářezy patří účinkování v televizním seriálu Girls a v menších rolích jsme ho mohli vidět například v Lincolnovi nebo V nitru Llewyna Davise. Jde tedy spíš o neokoukanou tvář a je nutno říct, že talentovaný Adam Driver je přesně takovým typem umělců, které si Abrams do svých projektů vybírá – vzpomeňme třeba na Zacharyho Quinta.

Ani Mark Hamill (Luke Skywalker), Carrie Fisher (princezna Leia) a Harrison Ford (Han Solo) ještě oficiálně nepotvrdili účast Abramsových Hvězdných válkách
Ani Mark Hamill (Luke Skywalker), Carrie Fisher (princezna Leia) a Harrison Ford (Han Solo) zatím ještě oficiálně nepotvrdili účast v Abramsových Hvězdných válkách

Podle některých informačních zdrojů je smlouva na stole a čeká se jen na Driverův podpis. Co se týče bližších informací o jeho roli, tak by údajně mělo jít o padoucha ve stylu Dartha Vadera, který pořádně pozlobí nejednu generaci mladých Jediů. No, to je trochu odvážné tvrzení, ale Abrams je přesně jedním z těch tvůrců, kteří bez pochyby dokážou plnit obrovská očekávaní fanoušků. Upřímně si ale myslím, že všechno bude nakonec úplně jinak a tajnůstkářský režisér nám v prosinci 2015 určitě vytře zrak. Ať už s Adamem Driverem, nebo bez něj.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také