Soutěžíme o značkové triko s Jokerem

Heath Ledger ve své nejslavnější roli

Vítejte u premiérové soutěže roku 2014. Na rozjezd, jak se říká, opět vyzkoušíme vaše kreativní duchy a zahrajeme si o jedno z nových značkových triček, které nám již tradičně do soutěže daroval internetový obchod GeekShop. Motivace bude o to větší, když vám prozradíme, že výherce získá úžasné bílé triko s otiskem Jokera ze snímku Temný rytíř, kde si slavného padoucha střihl nezapomenutelný a oscarový Heath Ledger.

Heath Ledger ve své nejslavnější roli
Heath Ledger ve své nejslavnější roli

Soutěžní otázka: Kdybyste měli možnost obsadit do filmu Batman vs. Superman roli pro nového Jokera, kterého herce byste oslovili? A proč?

Nejzajímavější odpověď odměníme tričkem, výherce budeme kontaktovat přes Facebook. Své nápady pak pište přímo do komentářů pod článkem! Soutěž probíhá od 6. února 2014 do 20. února 2014, o den později vyhlásíme výherce.

Aktualizace: Soutěž je u konce, tričko získává Honza Honer za komentář – „Jednoznačně William Dafoe. Nejen kvůli jeho hereckýmu projevu, ale jeho vrásčitě bláznivej úsměv je totálně šílenej. Řekl bych, že je až učebnicovým příkladem pro tu roli. Problémem je, že Williamovi bude brzy 60 a neviděl bych tu roli na delší trvání. Nicméně jako 2. volbu bych rád viděl zatím ne moc známého herce a to Bena Whishawa. Hubený obličej, talentovaný herec a na jeho projev bych byl hodně zvědavej. Divnýho vraha už hrál, takže s tímhle má už zkušenost. Pár týdnu tréninku, aby jeho postava mohla být živější a správně psycho a postava Jokera by měla dalšího výborného představitele a tím jsem si jist :).