Režisér Postradatelných 3 natočí remake akčního Zátahu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Britský filmový režisér Gareth Evans natočil v roce 2011 v indonéské produkci jeden z nejlepších akčních filmů posledních let – Serbuan Maut (Zátah). A tak nikoho nepřekvapilo, když na tento rok bylo ohlášeno pokračování. To v zahraničí  navštívilo už řadu kin a filmových festivalů a tak již s předstihem můžeme prozradit, že se dvojka snad povedla více, než tři roky starší bráška. Momentálně je pro nás však podstatné to, že se chystá klasický americký remake. 

The Raid: Redemption neboli Zátah
The Raid: Redemption neboli Zátah

Podle nejnovějších informací natočí americkou verzi režisér Patrick Hughes, který se tak dostává docela do kurzu, když se minulý rok ujal režie i třetích Postradatelných. Snímek pak natočí podle scénáře Brada Ingelsbyho (Out of the Furnace). Neoficiální zdroje nadále uvádí, že jsou do hlavních rolí zvažováni Chris (Thor) a Liam (Hunger Games) Hemsworthovi.

Patrick Hughes mezi dvěma borci na placu Expendables 3
Patrick Hughes mezi dvěma borci na placu Expendables 3

Akční indonéský Zátah pojednává o jednotce SWAT, která má za úkol zneškodnit drogového krále sídlícího ve výškové budově. Policejní jednotka však vůbec netuší, jak moc se celá akce může zkomplikovat. Dopadnutí šéfa gangu totiž bude možné jen tehdy, když se jednotka s Iko Uwaisem v hlavní roli prostřílí a dokope každým patrem budovy obydleným nebezpečnými nájemníky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také