Dočkáme se druhého Space Jamu?

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Všechny spekulace začaly již v srpnu 2012, když basketbalista LeBron James na svém twitteru sdílel příspěvek o tom, jak moc rád má původní Space Jam a jak rád by si zahrál v pokračování. A protože snímek z roku 1996, ve kterém se potkal Bugs Bunny, Duffy Duck a další Looney Tunes postavičky s Michaelem Jordanem a dali si basketbalový zápas proti mimozemským zloduchům, platí v USA za velkou klasiku, natočení pokračování by bylo v dnešní době sequelů a remakeů logickým krokem. Filmový server Deadline dokonce začal v sobotu hlásat, že Space Jam 2 je opravdu na cestě. Celý tenhle fanouškovský sen se teď ale pravděpodobně rozpadl.

Michael Jordan a Bugs Bunny
Michael Jordan a Bugs Bunny

Se špatnou zprávou přišel americký sportovní novinář Brian Windhorst, jež na svém twitteru prozradil, že od LeBronových zdrojů ví, že basketbalista nepracuje na Space Jamu, ani na jiném projektu Warner Bros. James si sice zřejmě zahraje v zatím neznámém snímku s Kevinem Hartem i v připravovaném americkém sitcomu televize Starz, ale s Bugsem se v žádném z těchto projektů nepotká.

LeBron James
LeBron James

Teď zbývá dořešit, koho slovo má větší váhu. Zda se přikloníme na stranu zdroje serveru Deadline nebo budeme věřit renomovanému sportovnímu novináři. Taky lze počítat s možností, že pravdu mají zdroje oba a lidi od LeBrona prostě mlží. Další film s Looney Tunes by nám bodnul. Naposledy jsme mohli tyhle legendární kreslené postavičky vidět na stříbrném plátně v roce 2003 v rozporuplně přijatém Looney Tunes: Zpět v akci. S nynějším obrovským úspěchem LEGO příběhu možná přišel ten správný čas zahrát na nostalgickou strunu a shrábnout peníze jak od již dospělých původních diváků, tak od nového malého publika.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také