Avengers: Age of Ultron přímo naváže na druhého Captaina

Přečtěte si

Autor

S informací, že konec druhého Captaina vydláždí cestu novému dobrodružství Avengers, přišel jeden z šéfů Walt Disney Company Bob Iger. Podle něj by měl Captain America: The Winter Soldier uvést do pohybu sled událostí, jež v důsledku ovlivní novou týmovku Josse Whedona. Příběh o Winter Soldierovi navíc ovlivní i události v televizním seriálu Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

Thor s Captainem Amerikou ve filmu Avengers
Thor s Captainem Amerikou ve filmu Avengers

Přestože se nový Captain do kin dostane už začátkem dubna, jeho příběh bude hrát důležitou roli v rok vzdáleném Avengers: Age of Ultron. Na internetu se již objevil obsah potitulkové scény, který naznačuje to samé (nedoporučuji ho dohledávat těm, co mají rádi překvapení). Mezi dva spolu související filmy se tak vklíní Guardians of the Galaxy, jež mají zas rozšiřovat další příběhovou linku, která pravděpodobně povede ke třetím Avengers.

Vesmírný tým superhrdinů bude totiž dále rozvíjet linii s Infinity Stones (Tesseract z Avengers, Ether z druhého Thora) a padouchem Thanosem, jehož jsme měli možnost zahlédnout v potitulkové scéně prvních Avengers. Marvelácký filmový vesmír se tak začíná pěkně rozvětvovat na „pozemské“ civilnější příběhy s Captainem a Iron Manem a na obdobu Hvězdných válek s Thorem a Guardians. Jaké linii dáte přednost vy a proč? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také