Úžasný televizní spot k Lego příběhu

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků...

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od režisérů Zataženo, občas trakaře nebo 21 Jump Street se blíží do kin první celovečerní film s postavičkami populární stavebnice Lego a jednoduše ponese název Lego příběh (The Lego Movie). A protože Lego vlastní licenci na nepřeberné množství slavných figurek, spatříme ve filmu jednoho hrdinu za druhým. Připravte se tak na půlku Justice League, Pána prstenů, Želvy Ninja a mnoho dalších!

Svou roli sehraje i Batman
Svou roli sehraje i Batman

Kromě parádních trailerů, které si můžete pustit zde a zde, se k nám pomaličku dostávají i televizní spoty. Ten dnešní nese název „Everything Is Awesome“ a je jednoduše perfektní.

Lego příběh vchází do kin 6. února 2014. V hlavních rolích Channing Tatum, Elizabeth Banks, Morgan Freeman, Liam Neeson, Will Ferrell, Alison Brie, Charlie Day, Chris Pratt, Will Arnett, Nick Offerman, Jonah Hill a další.

httpv://youtu.be/F3rLLAFE4uk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také