Třetí Planeta opic má režiséra

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Úsvit planety opic, tedy pokračování hitu Zrození planety opic z roku 2011, jde do kin až za půl roku. Přesto už teď víme, kdo natočí třetí díl slibně rozjeté série. 20th Century Fox totiž potvrdilo, že další, doposud nepojmenovaný film, natočí opět Matt Reeves, režisér blížící se dvojky nebo známého Cloverfieldu. Ten se značky ujal po odchodu Ruperta Wyatta, který se nedokázal dohodnout se studiem na podmínkách a směru, jakým by se druhý snímek měl ubírat. Nicméně Foxové jsou se současným Reevesem nadmíru spokojeni a tak není divu, že mu do ruk svěří i film s pořadovým číslem tři.

Andy Serkis jako Caesar
Andy Serkis jako Caesar

Do týmu se vrací i Mark Bomback (Wolverine), scénárista, který se ujal tužky a papíru současně s příchodem Matta Reevese a již hotový scénář k dvojce poupravil dle svých představ. Scénář ke trojce by pak měl být v jeho hlavní režii. Také se uvádí, že 20th Century Fox chce třetí pokračování co nejdříve, a tak je velmi pravděpodobné, že s přípravami se začne hned po uvedení Úsvitu do kin. Perfektního teaseru k Úsvitu planety opic se pak můžete nabažit zde.

Úsvit planety opic se bude odehrávat patnáct let po událostech v jedničce. Zda se podaří malé lidské kolonii přežít pod nadvládou vůdce Caesara, to se v kinech dozvíme 17. července 2014. V hlavních rolích Gary Oldman, Toby Kebbell, Judy Greer, Keri Russell, Andy Serkis, Kodi Smit-McPhee, Jason Clarke a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také