Trailer #3: The Raid 2: Berandal (2014)

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jestliže se tento rok máme těšit na některý akční film, tak pokračování indonéské řežby Zátah je trefou do černého. Doposud jsme tu měli dvě upoutávky, každou z trochu jiného těsta, přesto se jednalo o jedny z nejlepších trailerů minulého roku. Právě teď se na nás ovšem vyřítil trailer s pořadovým číslem tři, který nešetří novými záběry a především nabízí další dávku adrenalinového bojového umění.

Iko Uwais
Iko Uwais

Tentokrát se hlavní hrdina a policista Rama (Iko Uwais) vydává v utajení do skupiny mafiánů, aby odhalil korupci ve své vlastní jednotce a ochránil tak i svou rodinu. A samozřejmě, aby měl komu nakopat zadek.

Snímek zreřízoval Gareth Evan, v hlavních rolích Iko Uwais, Yayan Ruhian, Rjúhei Macuda, Ken’iči Endó, Kazuki Kitamura, Tio Pakusodewo a další. Česká premiéra nebyla dospodu stanovena, na Sundance Film Festival už The Raid 2 zabodoval ve velkém stylu.

Předchozí upoutávky přehrajete zde: Trailer #1Trailer #2

httpv://youtu.be/Pg6IiGjJyM4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také