Shia LaBeouf vytáčí kolegy během natáčení

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Válečné drama Fury režiséra Davida Ayera (Patrola) se potkalo s nečekanou komplikací. Jeden z herců – Shia LaBeouf – se do své role vžil takovým způsobem, že to začíná popouzet ostatní kolegy během natáčení. Snímek vypráví příběh pětice amerických vojáků, kteří sami ke konci druhé světové války čelí se svým tankem poslednímu nacistickému odporu. Shia se podle zákulisních informací vůbec nesprchuje a žije zcela odloučeně od zbytku štábu.

Fury (2014)
Fury (2014)

Ostatní herci a tvůrci jsou prý pěkně otráveni tímto výstředním chováním herce, který na sebe v posledních měsících upozorňuje spíš výstřelky, než uměleckou tvorbou. „Shia si dokonce během prvních týdnů natáčení vytrhl vlastní zub a následně se odmítl sprchovat, aby prý dostatečně pochopil svoji postavu a ztotožnil se s životem v zákopech.“ S těmito informacemi přišel zdroj britských novin Daily Mail.

shia-labeouf-at-
Shia LaBeouf získal davy fanoušků svojí rolí v sérii Transformers. Nyní se však vydal na trochu nečekanou cestu své filmové kariéry

Shia LaBeouf plní v poslední době novinové články poněkud kontroverzními činy. Po jeho ostré výměně názorů s Michaelem Bayem a Stevenem Spielbergem se vrhl na natáčení nezávislých filmů. Jeho Howard Cantour.com však čelilo obvinění z plagiátorství a jeho role v aktuální Nymfomance není také úplně tradiční. Ve filmu Fury se objeví na plátně po boku Brada Pitta, Logana Lermana, Jona Bernthala nebo Jasona Isaacse. Ti ho však po natáčení asi na společnou dovolenou nepozvou.

Zdroj pokračuje: „Shia byl několikrát kvůli svému chování varován několika důležitými lidmi z natáčení, včetně Brada Pitta a režiséra Davida Ayera.“

Snímek Fury očekávejme v kinech v polovině listopadu letošního roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také