Robert Downey Jr. chce Mela Gibsona a Jodie Foster do Avengers

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pravděpodobně nejoblíbenější z Avengerů, Robert Downey Jr. alias Iron Man, je známý tím, že do svých filmových projektů rád tlačí své nejlepší kamarády. Výborným příkladem je Iron Man 3, kterého zrežíroval Shane Black. Ten s Downeym již v minulosti spolupracoval na Kiss Kiss Bang Bang, kde se z obou stali skvělí přátelé. Robert Downey Jr. se ale také nechal slyšet, že by do některého z příštích snímku Marvelu rád dostal dlouholeté kamarády Mela Gibsona a Jodie Foster.

Jodie Foster a Mel Gibson
Jodie Foster a Mel Gibson

Zajímavá zpráva sice nepochází z oficiálních zdrojů komiksového velikána, rozhodně ale stojí za publikaci. Robert Downey Jr. by prý totiž udělal všechno, jen aby si jeho dva jmenovaní kamarádi mohli také užít roli v některé z velmi úspěšných komiksových adaptací. Se samotnou Jodie Foster by prý studio Marvel nemělo žádný problém, s Gibsonem to je však už jiná káva. V Marvelu prý totiž nezapomínají na minulost Mela Gibsona, když se velmi silně hlásil k antisemitismu a docela si tím pošramotil své jméno.

Robert Downey Jr. jako Tony Stark v Iron Man 3
Robert Downey Jr. jako Tony Stark v Iron Man 3

Podle všeho už Robert Downey Jr. tlačil kolegu Gibsona do role amerického prezidenta v Iron Manovi 3, nakonec ale roli dostal William Sadler.

Robert Downey Jr. má v současnosti smlouvu v Marvelu na dalších pět let. Jako Tonyho Starka jej spatříme určitě v Avengers: Age of Ultron i Avengers 3. Druhé pokračování komiksové týmovky vlétne do kin 30. dubna 2015, opět v režii Josse Whedona.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také