Quentin Tarantino prozradil název svého nového filmu

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Tarantina máme rádi. Někteří z nás (například já) ho mají dokonce úplně nejraději ze zástupců režisérského řemesla. Každý jeho film je očekáván jako velká filmová událost a předloňský Nespoutaný Django tomu nebyl výjimkou. Nyní se čím dál víc hovoří o tom, s jakým snímkem nás opět potěší. Už víme, že jím bude znovu jeho milovaný western, ale prý nepůjde o pokračování úspěšného Djanga.

Režisér/scénárista/herec Quentin Tarantino bude pokračovat ve westernovém žánru
Režisér/scénárista/herec Quentin Tarantino bude pokračovat ve westernovém žánru

Podle některých novinářů mistr režisér nyní prohlásil, že máme očekávat film s názvem The Hateful Eight. Tím ale drby a spekulace nekončí. Hlavní role v tomto westernu si údajně střihnou Christoph Waltz a Bruce Dern. Prvně jmenovaného jistě není potřeba představovat. Tarantinův objev a díky Hanebným panchartům a Nespoutanému Djangovi také jistota oskarových ceremoniálů. Za to Bruce Dern platí už dnes za takovou živoucí legendu westernového žánru. Jeho neslavnější role spadají do šedesátých a sedmdesátých let a svého času to byl jediný herec, který na stříbrném plátně zastřelil slavného Johna Wayna.

Christoph Waltz a Bruce Dern se nejspíš objeví v The Hateful Eight
Christoph Waltz a Bruce Dern se nejspíš objeví v The Hateful Eight

Scénář k The Hateful Eight je prý v současné době ukazován jednotlivým kandidátům na role v tomto snímku. Na nějaké oficiální prohlášení však zatím čekáme. Myslím si ale, že jsme na dobré cestě poodhalit něco z připravovaných plánů umělce, který zcela bezpochyby patří k těm nejlepším tvůrcům své doby.

1 komentář

  1. Jsem trochu zklamaný, že nenaplnil svá slova o trilogii s Waltzem. Nicméně už tu pár takových řečí o filmech, které nikdy nevznikly, bylo. Ale jsem rád, že Waltze uvidím zase. Nezáleží, cot o bude za film. Stejně to vyprodá kinosály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také