První plakát k novým Hunger Games

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Mockingjay, část 1 se do kin dostane až 20. listopadu 2014, fanoušci se ale mohou radovat z prvního oficiálního plakátu. Sice nepřináší nic nového, respektive navazuje na první plakát k Vražedné pomstě, ale je stejně úchvatný. Také ukazuje reprodrozda, tentokrát ale s křídly roztaženými a připravenými k vzletu.

První plakát ke třetí části Hunger Games
První plakát ke třetí části Hunger Games

Mockingjay je třetí kniha v sérii Hunger games. Jde o poslední knihu, kterou se studio rozhodlo rozdělit na dva filmy, stejně jako například u Harryho Pottera nebo série Twilight. Děj bude přímo navazovat tam, kde skončila Krvavá pomsta, tedy v momentě, kdy se Katniss dozví, že její rodný 12. kraj byl srovnán se zemí a Panemem otřásá revoluce.

Do hlavní role se opět vrátí Jennifer Lawrence a spolu s ní i Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, nově se nám představí například Julianne Moore jako prezidentka Coinová nebo Natalie Dormer v roli Cressidy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také