První plakát k novým Hunger Games

Přečtěte si

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Nejlepší filmy Andyho Samberga

Andy Samberg právě válí v nejlepší komedii tohoto léta Palm Springs. Snímek z produkce Hulu se dostal i do...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Mockingjay, část 1 se do kin dostane až 20. listopadu 2014, fanoušci se ale mohou radovat z prvního oficiálního plakátu. Sice nepřináší nic nového, respektive navazuje na první plakát k Vražedné pomstě, ale je stejně úchvatný. Také ukazuje reprodrozda, tentokrát ale s křídly roztaženými a připravenými k vzletu.

První plakát ke třetí části Hunger Games
První plakát ke třetí části Hunger Games

Mockingjay je třetí kniha v sérii Hunger games. Jde o poslední knihu, kterou se studio rozhodlo rozdělit na dva filmy, stejně jako například u Harryho Pottera nebo série Twilight. Děj bude přímo navazovat tam, kde skončila Krvavá pomsta, tedy v momentě, kdy se Katniss dozví, že její rodný 12. kraj byl srovnán se zemí a Panemem otřásá revoluce.

Do hlavní role se opět vrátí Jennifer Lawrence a spolu s ní i Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, nově se nám představí například Julianne Moore jako prezidentka Coinová nebo Natalie Dormer v roli Cressidy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také