Johnny Depp jako Doctor Strange?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Studio Marvel se na třetí fázi, která vypukne v roce 2015 očekávaným Ant-Manem, připravuje doslova velkolepě. Sotva podepsalo smlouvu s Michaelem Douglasem a Paulem Ruddem, už se hovoří o další posile. Tou by podle všeho mohl být Johnny Depp, který nedávno Marvel navštívil a údajně mu byla nabídnuta role Doctora Strange.

Bude Johnny Depp Doctor Strange?
Bude Johnny Depp Doctor Strange?

Obsazení Johnnyho Deppa, vášnivého čtenáře komiksů, do role některé z postav Marvelu, by zas tak velkým překvápkem nebylo. Padesátiletý herec totiž v minulosti častokrát spolupracoval s Disneym, vlastníkem studia Marvel a to například na čtyřech pokračování slavných Pirátů z Karibiku, Alence v říši divů nebo současném Osamělém jezdci. Nicméně oficiální potvrzení Johnnyho Deppa do role Doctora Strange ještě neproběhlo.

Stephen Vincent Strange se narodil ve Philadelphii. Vystudoval medicínu a stal se brilantním neurochirurgem. Úspěch mu však stoupl do hlavy a stal se egoistou, kterého zajímal jen zisk z lékařské kariéry. Následně přežil vážnou dopravní nehodu, avšak rozdrcené ruce mu zabránily v pokračování ve své kariéře. Pohrdavě odmítl nabídky pracovat v poradním lékařském týmu či vyučovat a veškerý svůj majetek vynaložil v honbě za alternativními metodami léčby svého zranění. Úplně bez peněz a v depresích se vydal hledat poslední pomoc u tibetského mystika zvaného Prastarý (Ancient One). Ten mu však nejdříve odmítl pomoci kvůli jeho sobectví. Strange proto nejprve musel vykonat duševní očistnou cestu. Během své cesty odhalil spiknutí proti Prastarému, které zosnoval jeho žák Baron Mordo. Zcela nezištně ho pomohl potlačit a následně byl přijat do učení mystérií a magie.

Jako následovník a žák Prastarého rozpoznával svět magie a mystiky, spolu s existencí mnoha dimenzí. Postupně se vypracoval na nejmocnějšího mága na světě. (zdroj: Wikipedia)

Johnnyho Deppa už za tři měsíce spatříme ve sci-fi snímku režiséra a Wallyho Pfistera – Transcendence. Samotný snímek Doctor Strange nemá prozatím stanovené datum premiéry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také