Batman vs. Superman: Další dávka spekulací

Přečtěte si

Autor

Na internetu se vynořují zvěsti a spekulace ohledně pokračování Muže z oceli s kadencí samopalu vzor 24. V nedávné minulosti jsme zaslechli obrovskou spoustu „zaručeně potvrzených“ zpráv. Ve snímku by se prý mohl objevit Jason Momoa, Joaquin Phoenix a Dwayne Johnson a nesčetně superhrdinů, včetně třeba takového Nightwinga. Pravdou ale je, že zatím ani neznáme oficiální, konečný název snímku, natož podrobnosti o ději. Nyní se ke všemu zmíněnému do situace vložil web Batman-on-Film, který navezl na hromadu spekulací několik dalších drbů.

Batman vs. Superman
Batman vs. Superman

K Lexi Luthorovi se přidá druhý záporák

Luthor je podle webu tedy potvrzený, identita dalšího zloducha však odhalena nebyla. Zajímavé je tvrzení, že by i druhý záporák neměl pocházet ze stáje batmanovských zlounů, ale opět by mělo jít o starého známého Supermana. Je už tedy jasné, že Batman nebude ve filmu sehrávat stejně důležizou roli jako Superman, film bude tedy plnokrevným pokračováním Muže z oceli. Přidá se tak po bok plešaté nemesis opláštěnkovaného superhrdiny již dříve propíraný Doomsday nebo půjde o někoho zpřízněnějšího se samotným Luthorem?

Wonder Woman si zahraje „větší cameo“

Web přirovnává úlohu Wonder Woman v chystaném filmu k úloze Black Widow v Iron Manovi 2. Amazonka tak asi nebude hrát v příběhu nějakou klíčovou roli, jenom se sem tam objeví a rychle zas zmizí. Studio zřejmě chce postavu ve filmu použít jako odrazový můstek k její vlastní sólovce, jež by měla záhy následovat. K téhle informaci web navíc přihodil zajímavou teorii, jež se zabývá změnou samotného původu postavy. Narozdíl od komiksu by prý filmová Wonder Woman neměla být klasická amazonka, ale jedna z potomků kryptonských planetárních „osadníků“, o nichž padla zmínka v Muži z oceli.

Ve filmu není Aquaman ani Martian Manhunter

Zprávy o množství superhrdinů ve filmu byly tak časté a tak šílené, že někteří fanoušci ho začali zaměňovat s Justice League. Na roli některého ze dvou zmiňovaných byl tipován Jason Momoa, který si ve filmu zřejmě opravdu zahraje. Koho bude hrát, to je zatím ve hvězdách.

Film pod pracovním názvem Batman vs. Superman má premiéru 16. července 2015. V hlavních rolích se objeví Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot, Amy Adams a další. Scénář Davida S. Goyera zrežíruje Zack Snyder.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také