Podle nejnovějších informací se ke štábu druhých Avengers přidává J.P. van der Merwe, filmový tvůrce, který dostane na starost castingová privilegia v Jižní Africe. Tam se podle všeho bude natáčet několik záběrů pro očekávanou komiksovou sešlost superhrdinů z Marvelu.

Black Panther
Black Panther

Už v květnu minulého roku prozradil africký filmový producent Anant Singh, že společnost Marvel by ráda použila lokace Kapského města pro Avengers: Age of Ultron. A tak se tedy zdá, že po příchodu van der Merweho se tahle informace jen potvrdila.

Rázem se tedy nabízí možnost, že se ve snímku plném hrdinů může objevit i africky superhrdina zvaný Black Panther, vystupující pod jménem T’Challa. Ten například pochází z fiktivní africké země Wakanda, která je mimo jiné proslavená i tím, že se v ní vyskytuje kov Vibranium, ze které byl stvořen štít Captaina Ameriky. Z Vibrania, které hraje ve světě Marvelu docela velkou roli, je také vytvořen Ultron, hlavní padouch druhých Avengers (jak už název filmu napovídá). Jestli se tohoto ale bude držet i režisér Joss Whedon a spol., to se nechme překvapit.

Avengers: Age of Ultron spatříme v kinech 30. dubna 2015. Režíruje Joss Whedon, v hlavních rolích Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno