Avengers 2 se budou točit i v Jižní Africe. Spatříme Black Panthera?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Podle nejnovějších informací se ke štábu druhých Avengers přidává J.P. van der Merwe, filmový tvůrce, který dostane na starost castingová privilegia v Jižní Africe. Tam se podle všeho bude natáčet několik záběrů pro očekávanou komiksovou sešlost superhrdinů z Marvelu.

Black Panther
Black Panther

Už v květnu minulého roku prozradil africký filmový producent Anant Singh, že společnost Marvel by ráda použila lokace Kapského města pro Avengers: Age of Ultron. A tak se tedy zdá, že po příchodu van der Merweho se tahle informace jen potvrdila.

Rázem se tedy nabízí možnost, že se ve snímku plném hrdinů může objevit i africky superhrdina zvaný Black Panther, vystupující pod jménem T’Challa. Ten například pochází z fiktivní africké země Wakanda, která je mimo jiné proslavená i tím, že se v ní vyskytuje kov Vibranium, ze které byl stvořen štít Captaina Ameriky. Z Vibrania, které hraje ve světě Marvelu docela velkou roli, je také vytvořen Ultron, hlavní padouch druhých Avengers (jak už název filmu napovídá). Jestli se tohoto ale bude držet i režisér Joss Whedon a spol., to se nechme překvapit.

Avengers: Age of Ultron spatříme v kinech 30. dubna 2015. Režíruje Joss Whedon, v hlavních rolích Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také