Assassin’s Creed našel režiséra

Přečtěte si

20 filmových a seriálových novinek na víkend

Na Netflixu přistála další nálož filmových a seriálových novinek, HBO láká trilogiemi Kmotra, Pána prstenů a Hobita. Velké novinky...

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Filmový Assassin’s Creed je stále v plenkách (alespoň se tak tváří). Zdá se ale, že se rok premiéry 2015 bere vážně a pomaličku se celý očekávaný projekt dere na svět. Po ohlášení Michaela Fassbendera do hlavní role, netrvalo dlouho a dozvěděli jsme se rovněž, že se producentem snímku stane velezkušený a věhlasný Frank Marshall. Nejnovější zprávy nadále hovoří, že se pravděpodobně našel i režisér. Měl by jím být švédský rodák Daniel Espinosa, který naposledy přišel s thrillerem Nepřítel pod ochranou.

Takhle už brzy spatříme i Michaela Fassbendera
Takhle už brzy spatříme i Michaela Fassbendera

Daniel Espinosa tedy stále nebyl oficiálně potvrzen, avšak kvůli nezadržitelně blížícímu se natáčení, očekáváme, že studio 20th Century Fox vydá zprávu během pár týdnů a naše slova snad potvrdí. V současné době by ale na druhou stranu nebylo ani žádným překvapením, kdyby se datum premiéry 6. srpna 2015 odsunulo, jako se už stalo u několika velkých projektů zvažovaných původně na příští rok (Batman vs. Superman, Warcraft). Ale nepředbíhejme a věřme, že se tohoto filmový Assassin’s Creed nedočká.

Snímek Assassin’s Creed bude vyprávět příběh muže, kterého unese tajná organizace. Ta ví, že je potomkem řady zabijáků a díky vyspělé technologii jej pošle do minulosti, aby skrze vzpomínek svých předchůdců odhalil významné historické artefakty Templářů. Cesta časem ho však naučí i bojové umění Asasínů, které později použije na svou odplatu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také