Van Damme by si rád zahrál v pátém Terminátorovi

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Že se pracuje na pětce Terminátora, to není žádná novinka. Stejně tak už víme, že pravděpodobným režisérem bude Alan Taylor (Thor: Temný svět). Snímek má stanovenou premiéru na prvního července 2015, doposud však netušíme, které tváře se představí v hlavních rolích. Producenti určitě chtějí zpátky Arnolda Schwarzeneggera, v posledních týdnech se také hovořilo o obsazení rodiny Connorů, oficiálně však nebylo doposud nic potvrzeno.

Jean-Claude Van Damme jako Univerzální voják
Jean-Claude Van Damme jako Univerzální voják

Ulehčit casting studiu Paramount si usmyslela belgická akční hvězda Jean-Claude Van Damme. Ten v poslední době září a zdá se být ve skvělé formě. Kromě úžasné reklamy na Volvo se blýskl v traileru ke komedii Welcome to the Jungle a v těchto dnech s ním vychází i thrillerová novinka Enemies Closer.

Van Damme by ale chtěl ještě výš. Rád by doplnil evropského kolegu Schwarzeneggera v blížícím se Terminátorovi. Herec o tom napsal na svém Facebooku a kdo ví, zda to myslel jen tak ze srandy. „Kdyby se ke mě dostala nabídka, strašně rád bych se připojil k sérii Terminátor s panem Schwarzeneggerem. Strašně rád! Uvidíme, zda studio bude mít zájem, děkuji.“

Na devadesát pět procent se tak nejspíše nestane. Na druhou stranu, co byste řekli tomu, kdyby se v novém Terminátorovi objevil i Univerzální voják? :-D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také