Van Damme by si rád zahrál v pátém Terminátorovi

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Že se pracuje na pětce Terminátora, to není žádná novinka. Stejně tak už víme, že pravděpodobným režisérem bude Alan Taylor (Thor: Temný svět). Snímek má stanovenou premiéru na prvního července 2015, doposud však netušíme, které tváře se představí v hlavních rolích. Producenti určitě chtějí zpátky Arnolda Schwarzeneggera, v posledních týdnech se také hovořilo o obsazení rodiny Connorů, oficiálně však nebylo doposud nic potvrzeno.

Jean-Claude Van Damme jako Univerzální voják
Jean-Claude Van Damme jako Univerzální voják

Ulehčit casting studiu Paramount si usmyslela belgická akční hvězda Jean-Claude Van Damme. Ten v poslední době září a zdá se být ve skvělé formě. Kromě úžasné reklamy na Volvo se blýskl v traileru ke komedii Welcome to the Jungle a v těchto dnech s ním vychází i thrillerová novinka Enemies Closer.

Van Damme by ale chtěl ještě výš. Rád by doplnil evropského kolegu Schwarzeneggera v blížícím se Terminátorovi. Herec o tom napsal na svém Facebooku a kdo ví, zda to myslel jen tak ze srandy. „Kdyby se ke mě dostala nabídka, strašně rád bych se připojil k sérii Terminátor s panem Schwarzeneggerem. Strašně rád! Uvidíme, zda studio bude mít zájem, děkuji.“

Na devadesát pět procent se tak nejspíše nestane. Na druhou stranu, co byste řekli tomu, kdyby se v novém Terminátorovi objevil i Univerzální voják? :-D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také