V seriálu Gotham bude mladý Bruce Wayne

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Už je to téměř čtvrt roku, co jsme psali, že na televizní obrazovky zamíří seriál Gotham. Ten se bude točit okolo začínajícího policisty Jamese Gordona, který si zvyká na první dny v prohnilém Gothamu. Dokonce svůj prostor dostane i desetiletý Bruce Wayne, na kterého byl před několika hodinami rozepsán konkurz. Podle všeho však studio Fox, které bude seriál vysílat, začíná vyhlížet hlavní tváře i do dalších rolí včetně Jamese Gordona.

Mladý Bruce Wayne v Batman začíná
Mladý Bruce Wayne v Batman začíná

Pilotní epizoda se začne natáčet někdy v březnu 2014 a zaměří se na vůbec první případ pro budoucí pravou ruku Temného rytíře. James Gordon v ní bude vyšetřovat zabití Thomase a Marthy Waynových. V dalších epizodách pak svou roli bude hrát i přátelství mezi osiřelým mladým Brucem Waynem a začínajícím policistou.

Nový seriálový počin bere pod svá bedra Bruno Heller, který v minulosti pracoval na Římě či Mentalistovi. Předpokládá se, že bychom se pilotní epizody mohli dočkat někdy v říjnu příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také