Trailer #1: How to Train Your Dragon 2 (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Prvního teaseru jsme se dočkali už v létě. Od té doby však čekáme na první pořádný trailer a ten teď konečně dorazil! Pokračování hitu z roku 2010 tak konečně poodhaluje nové záběry a nutno dodat, že z první plnohodnotné upoutávky to vypadá skvěle jak z technického hlediska, tak příběhové linky.

Bezzubka a Škyťák
Bezzubka a Škyťák

V druhém díle se přesuneme o pět let do budoucnosti, abychom se mohli setkat s mírně starším zastáncem míru mezi Vikingy a draky Škyťákem a jeho vylepšeným drakem Bezzubkou. Zatímco na ostrovech stále panuje dobrá nálada a nejoblíbenější činností severských válečníků jsou dračí závody, hlavní dvojka cestuje po světě a objevuje bílá místa na mapách. Jedna z jejich výprav je nakonec zavede do tajemné ledové jeskyně, kde objeví stovky nových divokých draků a záhadného dračího jezdce, který chce opět rozpoutat válku mezi vikingy a létajícími plazy.

Premiéra je stanovena na 19. června 2014. Režíruje opět Dean DeBlois, který k animáku napsal i scénář. V hlavních rolích Gerard Butler, Jay Baruchel, Kristen Wiig, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, America Ferrera, T.J. Miller, Craig Ferguson, Djimon Hounsou a další.

httpv://youtu.be/Z9a4PvzlqoQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také