Trailer #1: Dědictví aneb Kurvaseneříká (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Po dvou krátkých klipech přichází konečně dlouho očekávaný trailer k Dědictví aneb Kurvaseneříká, pokračování dnes již kultovního filmu Věry Chytilové Dědictví aneb Kurvahošigutntág z roku 1992. Režii tentokrát ovládl Robert Sedláček (České století, Rodina je základ státu) podle scénáře samotného Bolka Polívky.

Bolek Polívka jako Bohumil Stejskal
Bolek Polívka jako Bohumil Stejskal

Smrt Vlastičky a následný pohřeb přiměje hrdiny z prvního filmu se znovu setkat a zavzpomínat na staré časy. Bohuš už navíc sedm let nepije alkohol a dokonce má dceru (Anna Polívková). Smrt milované ženy však Bohuše natolik zasáhne, že opět sáhne po flašce… Poté se například zamiluje do nové herečky, stane se filmovým producentem, objeví se ve finále soutěže Hvězdy tančí, přijde o miliony a téměř uvěří, že Vlastička stále žije. A podle samotných tvůrců toho bude mnohem víc!

První trailer sází jednoznačně na nostalgii. Tvůrci by si ale měli uvědomit, že opakovaný vtip není vtipem a celé to nezachrání ani cameo božského Karla. V kinech hrají od 6. února 2014!

V hlavních rolích Bolek Polívka, Arnošt Goldflam, Miroslav Donutil, Ivana Chýlková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Břetislav Rychlík, Karel Gott, Karel Heřmánek, Anna Polívková, Marian Roden, Jitka Čvančarová, Karel Roden a další.


Myslíte, že existuje naděje, že se z druhého Dědictví vyklube alespoň slušný film? Dejte vědět v komentářích ;-).

httpv://youtu.be/35-viQfZ1y0

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také