Trailer #1: Dawn of the Planet of the Apes (2014)

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dlouho očekávaný první trailer pro Dawn of the Planet of the Apes, pokračování Zrození planety opic, konečně dorazil na internet a přináší s sebou přes minutu a půl stopáže. A takový Caesar snad vypadá ještě mnohem živěji a reálněji, než tomu bylo v prvním díle v roce 2011.

Finální špičkový moment ze závěru upoutávky
Finální špičkový moment ze závěru upoutávky

Teaser je opravdu krátký, přináší toho málo, za to je ale pořádně temný a sází na velmi tísnivou atmosféru. Role Jasona Clarka a Garyho Oldmana jsou jen lehce nakousnuty, zdá se však, že si své charaktery oba herci pořádně užili. Poslední vteřiny patřící Caesarovi v podání Andyho Serkise jsou jednoduše nezapomenutelné.

V hlavních rolích Gary Oldman, Jason Clarke, Toby Kebbell, Judy Greer, Keri Russell, Andy Serkis, Kodi Smit-McPhee a další. Snímek režíruje Matt Reeves (Monstrum).

httpv://youtu.be/h_9-3Fj3ZdI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také