Terminátor zamíří i na televizní obrazovky

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Některé televizní projekty hravě strčí do kapes filmovou tvorbu. Je to dáno tím, že současné seriály dostávají mnohem více péče, než tomu bylo v minulosti. Také se na televizní obrazovky vydávají velká jména Hollywoodu, která se snaží být zárukou určité kvality. Není proto divu, že seriálových projektů přibývá neuvěřitelné kvantum každý rok. Pak jsou tu i seriály, které nějakým způsobem navazují na určitou filmovou značku. Jedním z takových příštích případů bude i Terminátor, který v roce 2015 vyrazí znovu do kin i televize.

Terminátor
Terminátor

Kromě rebootovaného Terminátora v roce 2015, kterého přivede na plátna režisér Alan Taylor (Thor: Temný svět), se současně dočkáme i nového seriálu, kterého napíší Zack Stentz a Ashley Miller (X-Men: První třída, Thor). Nový seriál pak bude velmi úzce spjatý s filmovou verzí producentů Megan Ellison a Davida Ellisona.

První oficiální náčrt příběhu zněl takto: Seriál bude následovat kritický moment prvního Terminátora z roku 1984, kde se příběh ubírá určitou cestou. Nová série z něj představí stejný moment, ale v kompletně novém směru. Příběhy nové rebootované trilogie a televizního seriálu se protnou navzájem v překvapujících a dramatických způsobech.

Scénáristé seriálu, Zack Stentz a Ashley Miller, kromě filmů o superhrdinech z Marvelu mají zkušenosti s televizní tvorbou i samotným Terminátorem. Oba například dále stojí za seriálovou Hranicí nemožného a Příběhem Sáry Connorové, který se vysílal jen v letech 2008 a 2009.

V současných dnech probíhají jednání okolo obsazení nové Sáry Connorové do filmu. Kolem projektu poletují Emilia Clarke (Khalisi z Hry o trůny) a Brie Larson (21 Jump Street). O dalších castingových aktualitách vás budeme v čas informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také