Super Bowl nabídne upoutávku Transformers 4 i Spider-Mana 2

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ze druhého Amazing Spider-Mana jsme toho viděli poměrně dost. Konec prvního týdne v prosinci nabídl první trailer, o týden později následovala mezinárodní upoutávka s hromadou nových záběrů. Také jsme ochutnali první tóny ze soundtracku Hanse Zimmera. Jestli vám to je ale pořád málo, můžete se začít těšit i na Super Bowl a to i v tom případě, že nejste fanoušek amerického fotbalu. Během přestávek jsou totiž každý rok k vidění různá reklamní sdělení a samozřejmě i nějaké upoutávky k filmovým novinkám. Přesně tohle se týká i Amazing Spider-Mana 2.

Herecká sestava čtvrtých Transformers
Herecká sestava čtvrtých Transformers

Stejně na tom bude i čtvrtý díl Transfomerů (Transformers: Age of Extinction), který skrze Super Bowl nabídne vůbec první záběry z filmu. Něco prý chystají i v Disney, avšak veřejnosti stále nesdělili, co mají v plánu. Předpokládá se ale něco ze světa Marvelu. Určitě toho bude mnohem více, tak se nechme překvapit.

Jamie Foxx zatopí Spider-Manovi
Jamie Foxx zatopí Spider-Manovi

Pokud vás zajímá, na kolik dolarů přijde 30vteřinová upoutávka během živého přenosu jednoho z nejsledovanějších pořadů roku, museli byste si připravit 4 miliony dolarů. S čím například přišel Hollywood minulý rok během finále NFL, to se můžete mrknout zde. Super Bowl XLVIII je na programu 2. února 2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také