Update: Rychle a zběsile 7 se může točit od začátku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Rychle a zběsile je nejdelší série studia Universal Pictures a zároveň tou nejvýdělečnější. Proto není žádným překvapením, že sedmička měla dorazit do kin už v létě 2014, přesně rok po šestce. Natáčení již bylo v plném proudu, když ovšem náhle zemřela jedna z hlavních postav filmu, Paul Walker. Ten navíc nestihl své scény dotočit a tak nyní studio přemýšlí, co bude dalším krokem. Samozřejmě se natáčení pozastavilo i z toho důvodu, aby měli pozůstalí vůbec čas zavzpomínat na svého kamaráda.

Paul Walker a Vin Diesel
Paul Walker a Vin Diesel

Nejnovější zprávy říkají, že producenti jsou schopni celý projekt zrušit a zmrazit tak téměř 200 milionovou produkci, což by zase nebyl takový problém, jelikož jsou v Universalu dobře pojištění. Poslepování scén by navíc bylo velmi problematické, když vezmeme v potaz, že natáčení bylo někde zhruba v polovině. To nejdůležitější pak měly kamery teprve zachytit.

Také se zaslechlo něco o dotáčkách scén a to tím stylem, že by Walkera hrál jiný herec, kterému by se následně díky CGI upravil obličej. Další teorií studia je, že napíší nový scénář a použijí jen minimum záběrů, které Paul Walker natočil. Tak či tak se s největší pravděpodobností nestihne premiérový termín 11. července 2014.

Update: Studio Universal se ke zrušení produkce filmu nově vyjádřilo. „Právě teď se všichni v Universalu snažíme poskytnout co největší podporu pro Paulovu nejbližší rodinu, štáb celého projektu, herce a filmaře. V tuto dobu cítíme, že je naší povinností zrušit produkci filmu Rychle a zběsile 7 na nějakou dobu a zhodnotit všechny možnosti, jak pokračovat se sérií nadále. Jsme odhodláni informovat všechny fanoušky a poskytnout všechny další novinky, které se naskytnou. Víme, že fanoušci truchlí s námi nad našim milovaným kamarádem.“

9 KOMENTÁŘE

  1. jojo mohly by třeba natočit skonstruoavanou smrt podle skutečné události tak jak to bylo doopravdy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také