Pokračování X-Menů s podtitulem Apocalypse už v roce 2016

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér Bryan Singer ve včerejších pozdních hodinách vzkázal fanouškům na Twitteru, že se dalšího X-menovského pokračování dočkáme už 17. května 2016. S největší pravděpodobností tak půjde o sequel Budoucí minulosti, která zavítá do našich kin za pět měsíců. Nový film ponese název X-Men: Apocalypse, který už jasně dává najevo, že se střetneme s jedním z nejmocnějších mutantů všech dob.

Apocalypse
Apocalypse

Apocalypse, původním jménem En Sabah, je jeden z největších záporáků marvelských mutantů. Jde o nesmrtelného padoucha, u kterého se uvádí, že byl pravděpodobně prvním mutantem na světě, jeho kořeny totiž sahají až do starověkého Egypta (3 000 př. n. l.). Ovládá nadlidskou a duševní sílu, umí se teleportovat a kontrolovat energii. Jeho inteligenci se málokdo vyrovná a k boji používá mimozemské technologie. Jeho cesty se s X-Meny zkřížily už nesčetněkrát, alespoň tomu tedy tak bylo v komiksech a především pak v těch, kde svou roli hraje cestování časem. Je známý také tím, že dokázal dobýt a ovládnout celý svět. Seznámíme se třeba s Apocalypsem už v průběhu nebo na konci Budoucí minulosti?

Kromě komiksů jsme mohli na přerostlého mutanta narazit i v televizi, přesněji pak v animovaném seriálu X-Men z devadesátých let. X-Men: Apocalypse se tedy v kinech utká s disneyovkou Alenka v říši divů 2, pokud tedy nedojde k některým změnám.

A ještě to nejdůležitější na konec. Režírovat další film z universa X-Menů bude opět Bryan Singer! A tak se zdá, že konečně pochopil, kde jeho práci fanoušci nejvíce ocení.

httpv://youtu.be/WuVxCwNdWhg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také