Podle Supermana je Batman ve skvělých rukách

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Natáčení druhého Supermana v podání Zacka Snydera se naplno rozjede někdy v únoru 2014. Vůbec poprvé se tak v jednom hraném filmu střetnou Superman s Batmanem, dvě nejslavnější postavy universa DC Comics. Pochopitelně se vrátí Henry Cavill jakožto Kal-El, do role ochránce Gothamu byl obsazen Ben Affleck. Britský svalovec, který už zanedlouho znovu vytáhne červenou pláštěnku, se o roli Bena Afflecka konečně vyjádřil a to speciálně pro zahraniční server Total Film.

Henry Cavill a Ben Affleck
Henry Cavill a Ben Affleck

„Jsem si jistý, že bude fantastický. Navíc, jako filmový tvůrce má svůj vlastní styl a nebude tak nikoho kopírovat. Ve své kariéře je také velmi vytrvalý. Má za sebou určité pády, teď ale znovu povstal a to si myslím, že vyžaduje určitou sílu charakteru. Je to něco, s čím rád spolupracuji, protože při této práci je síla charakteru potřebná. Vyžadují po něm odhodlání, víru v sebe sama a tohle očividně Ben má.“

Batman vs. Superman vtrhne do kin 16. července 2015. Půjde o pokračování snímku Muž z oceli, které by mohlo být předskokanem pro tolika očekávanou týmovku Justice League. Padoucha filmu prozatím neznáme, stejně tak netušíme, která nová herecká jména v projektu spatříme. Opět režíruje již zmíněný Zack Snyder podle scénáře Davida S. Goyera.

httpv://youtu.be/NaJAFwfpekQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také