Podívejte se na všechny klipy z druhého Hobita

Přečtěte si

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Hobit už brázdí kina téměř po celém světě, velice slušně vydělává a vesměs sbírá kladná hodnocení. Pokud ale o návštěvě kina stále přemýšlíte, možná vám pomůžou následující klipy, které odkrývají různé pasáže z celého snímku. Jde vesměs o minutové stopáže. Také by vám mohly pomoci televizní spoty, kterým jsme se na zoubek podívali nedávno.

Auriel a Legolas ve druhém Hobitovi
Auriel a Legolas ve druhém Hobitovi

Hobit: Šmakova dračí poušť vyrazil do našich kin už 12. prosince 2013. V hlavních rolích Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Graham McTavish, James Nesbitt, John Callen, Cate Blanchett, Hugo Weaving a mnoho dalších. Režie Peter Jackson.

Do budoucna bychom se podobným článkům „Podívejte se na všechny klipy z“ určitě nebránili ani u jiných filmových novinek. Tedy za předpokladu, zda o ně budete mít zájem! Bude?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také