Podcast #14: Goodbye Paul and welcome back Wesley

Přečtěte si

Autor

Jak jsme už avizovali na našem facebooku, je tento díl poměrně skromný co se týče témat. Celý svět šokovala zpráva z prvního prosince o smrti sympaťáka a tahouna série Rychle a zběsile. I nás se to dotklo, a tak jsme nejvíce času věnovali právě Paulu Walkerovi.

Vin Diesel a Paul Walker
Vin Diesel a Paul Walker

Začátek podcastu patří tomuto milovníku rychlých aut, což se mu bohužel stalo osudným. Následuje stručný přehled čtyř novinek o druhém Amazing Spidermanovi, seriálu Terminátor, nové Wonder Woman a další Smrtonosné pasti.

Na závěr jsme si připravili téma na přání našeho fanouška. Chtěl abychom si řekli něco o Wesleym Snipesovi, jeho pobytu ve vězení a o dalších hříšnících z řad slavných zástupců filmového průmyslu.

A vybrali jsme vítěze naší soutěže o mikinu z předchozího dílu!

Snad budete všichni spokojeni! Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a teď nově i na Twitteru.

Příjemný poslech.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Moc se mi líbila část věnovaná Paulovi, občas při Vašem rozhovoru jsem měla slzy v očích což jsem kvůli němu měla hodně, je to moc velká ztráta pro svět, mohl pomoci ještě mnoha lidem a taky mě překvapilo kolik lidí po celém světě to dostalo takovým způsobem. Pokud se k Vám ještě nedostalo což asi jo, že 10.4.2015 premiéra je FastFurious 7. Díky moc, pěkný poslech 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také