Nejstahovanější seriály roku 2013

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

„Lepší než Emmy“, reagoval generální ředitel Time Warner (mateřská společnost HBO) – Jeff Bewkes, když se doslechl o výsledcích nejstahovanějších seriálů roku 2013. První příčku totiž obhájila z minulého roku Hra o trůny. Celkově má tento „titul“ pro společnost větší užitek, než kdyby oblíbený seriál z produkce HBO vyhrál prestižní ocenění. Z určitého množství pirátských diváků se prý totiž více a více stává diváků platících.

Živí mrtví
Živí mrtví

Nejstahovanější epizodou se nakonec stala finální část třetí série, kterou si jen skrze torrenty stáhlo 5, 9 milionů uživatelů. K tomuto číslo se ani zdaleka nepřiblížily seriály jako Perníkový táta či Živí mrtví, které se umístily na druhém a třetím místě.

Oproti minulému roku se tak stahovalo v poměrně větší míře. Hra o trůny nabrala o více jak milion a půl nových pirátů, stejně tak si letos vedl i Perníkový táta, a to především díky svému zdrcujícímu finále celé show. Taková Teorie velkého třesku si rovněž polepšila, avšak téměř nevýrazně. Naopak se propadly Dexter a Ve jménu vlasti (Homeland). Letos končící Jak jsem poznal vaši matku hlásí 3 miliony, jako minulý rok.

Pořadí Název Počet stažení Počet diváků v USA
1 Hra o trůny 5, 9 milionů 5, 5 milionů
2 Perníkový táta 4, 2 miliony 10, 3 miliony
3 Živí mrtví 3, 6 milionů 16, 1 milion
4 Teorie velkého třesku 3, 4 miliony 20, 4 miliony
5 Dexter 3, 1 milion 2, 8 milionů
6 Jak jsem poznal vaši matku 3 miliony 9, 4 miliony
7 Kravaťáci 2, 6 milionů 3, 5 milionů
8 Ve jménu vlasti 2, 4 miliony 2, 4 miliony
9 Vikingové 2, 3 miliony 6 milionů
10 Arrow 2, 2 miliony 3, 2 miliony

1 komentář

  1. Ak by mal niekto záujem, tak som vytvoril webstránku zameranú na seriály – https://nextseries.eu/, kde si nahodite obľubené seriály do svojho zoznamu a tie sa budu pekne zobrazovať v tzv. Countdowne (odpočitávadlo do začiatku).
    Momentálne tam je cez 12 000 seriálov, takže vyberať je z čoho 🙂
    https://nextseries.eu/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také