Natáčení Rychle a zběsile 7 bylo přerušeno

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Natáčení sedmého pokračování Rychle a zběsile bylo zrovna v polovině, když jsme se v sobotu v noci dozvěděli, že po autonehodě zemřela jedna z hlavních hvězd snímku Paul Walker. Z pochopitelných důvodů byla tedy produkce snímku odložena na dobu neurčitou. 

Paul Walker při natáčení FF6
Paul Walker při natáčení FF6

Producenti s režisérem Jamesem Wanem pak budou muset vyřešit, jak s projektem naložit v budoucnosti, když přišli o jednu z hlavních postav filmu. Momentálně však probíhala natáčecí přestávka. Ta ale měla zanedlouho skončit a celý tým se měl přemístit do Atlanty, kde své scény měl rozepsané i Paul Walker. Následovat měla vyjížďka do Abu Dhabi.

Studio Universal prozatím nezveřejnilo, jakých změn se dotkne celá produkce, stejně tak nebylo doposud vyvráceno datum premiéry, které byla původně stanoveno na 11. července 2014. Také nevíme, kolik scén stihl Paul Walker natočit a nebo kolik důležitých klapek na něj ještě čekalo.

V posledních hodinách se rovněž často hovoří, že film sice bude dokončen, ale měl by být posledním dílem celé série. Určitě by si to tak přála alespoň většina fanoušků Paula Walkera.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také