Nadílka fotek z nového Robocopa

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Určitě jste si již všimli, že novému Robocopovi věnujeme na našem webu hodně prostoru. Zařadili jsme jej do našeho podcastového vysílání, s chutí jsme představili tři upoutávky a také jsme snímek zařadili mezi 30 nejočekávanějších filmů roku 2014. A to všechno především kvůli jménu, které za projektem stojí. Režisér José Padilha poprvé vkročil do americké produkce a tak jsme docela zvědaví, jestli po premiéře 6. ledna budeme s nadšením psát i první ohlasy.

Robocop míří do terénu
Robocop míří do terénu

Příběh nás tradičně zavede do budoucnosti, přesněji roku 2029. Detroitský policista Alex Murphy je velmi těžce zraněn a jedinou možností, jak jej “zachránit”, je vzít to, co z něj zbylo a pomocí pokročilé technologie vytvořil napůl člověka a napůl robota. Po úspěšném pokusu se tedy Alex Murphy vrací do ulic města a opět je připraven zatočit s kriminalitou a setkat se i se svou rodinou. Ze své nové identity a záchrany života však dvakrát radost nemá.

V hlavních rolích Joel Kinnaman, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Abbie Cornish, Jay Baruchel, Michael Keaton, Jackie Earle Haley a další.

[nggallery id=2]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také