Jason Clarke jako John Connor v Terminator: Genesis?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přesně tak. Rebootovaný Terminátor oznámil svůj kompletní název, tedy Terminator: Genenis a zároveň si vyhlídl herce do jedné z hlavních rolí. Řeč je o postavě Johna Connora, ke kterému má velmi blízko Jason Clarke. V současných dnech také probíhají jednání okolo postavy Sarah Connorové, tedy matky Johna Connora. Zde se rozmýšlí nad jmény Emilia Clarke (Hra o trůny) a Brie Larson (Short Term 12). Bystřejším už asi došlo, že obě herečky jsou výrazně mladší, než Jason Clarke, tudíž očekáváme střetnutí matky a syna skrze nějaké cestování časem, což pochopitelně u série Terminátor dává docela smysl.

Jason Clarke
Jason Clarke

Jason Clarke jde v posledních letech hodně do popředí. Minulý rok Země bez zákona, 30 minut po půlnoci. Letos následovaly role ve Velkém Gatsbym nebo Emmerichově Útoku na Bílý dům. Příští rok ho navíc uvidíme v sequle Zrození Planety opic – Dawn of the Planet of the Apes.

Film bude režírovat Alan Taylor (Thor: Temný svět a Hra o trůny). S novým snímkem, jak jsme již psali zde, přijde na scénu i televizní seriál, který s Terminator: Genesis bude mít hodně společného. Premiéra je plánovaná na rok 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také