Ben Affleck: Jediný film, kterého lituji je Daredevil

Přečtěte si

Autor

Když bylo oznámeno, že novou tváří filmového Batmana po boku Supermana, v režii Zacka Snydera, bude Ben Affleck, mohli se fanoušci zbláznit. Bohužel pro Afflecka spíše v tom negativním slova smyslu. V zápalu hysterie vznikly i nějaké protiaffleckovské petice. Postupem času se vše uklidnilo a nyní všichni netrpělivě očekávají jak to dopadne. V rozhovoru pro Playboy magazine vyjádřil své pocity sám herec.

Ben Affleck jako Daredevil z roku 2003
Ben Affleck jako Daredevil z roku 2003

Nevole k Afflekově obsazení do role ochránce Gothamu se projevila hlavně na internetu, a to především kvůli jeho výkonu v jiném komiksovém snímku z roku 2003 Daredevil.

Sám režisér oscarového snímku Argo přiznal, že to celé chápe: „Kdybych si myslel, že výsledek bude další Daredevil, nešel bych do toho. Proč bych měl dělat film, kdybych nevěřil, že bude dobrý, a že já v tom můžu být dobrý?“

Má tedy důvěru ve film a i v sám sebe, stejně tak mu evidentně věří studio Warner Brothers a režisér Zack Snyder. Fanoušci jsou však stále opatrní a s obavami čekají na výsledek snímku, který zatím nese název Superman vs. Batman.

„Jediný film, kterého lituji je Daredevil. To mě prostě zabilo. Miluju ten příběh, ten charakter, ale fakt, že se to pos**lo se mě bude držet. Možná je to součást motivace proč jít do Batmana.“, dodal Affleck.

Pokračování Muže z oceli vtrhne do kin 16. července 2015. Objeví se v něm vedle Supermana (Henry Cavill) poprvé právě Batman (Ben Affleck) a také další oblíbená postava z DC Comics Wonder Woman s tváří čerstvě oznámené Gal Gadot.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také