Batman vs. Superman: Joaquin Phoenix v roli záporáka?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Okolo projektu Batman vs. Superman (pokračování Muže z oceli) se pohybuje řada spekulací a nepotvrzených informací. Třeba naposled jsme psali o možné roli pro Jasona Momoa, která se po týdnu stále nikam nepohnula. Pak jsou tu i přímo zprávy od Warnerů a režiséra Zacka Snydera. Takovou největší bombou posledních týdnů bylo ohlášení Wonder Woman a následné představení její představitelky. Jak už ale asi tušíte, zvěstí a klepů přebývá.

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix

Nejnovější informace hovoří o Joaquinu Phoenixovi, fantastickém herci, který je právě v hledáčku režiséra Zacka Snydera. Podle zahraničního serveru, který s informací přišel, by prý mohlo jít o jednu z hlavních rolí, přesněji záporáka. Hodně krát padlo jméno Lex Luthor, což by se ve finální podobě mohlo setkat s větším fanouškovským úspěchem, než bylo ohlášení Bena Afflecka jako Batmana a Gal Gadot jako Wonder Woman.

Joaquin Phoenix se letos ukáže ve dvou docela očekávaných snímcích. Po boku Marion Cotillard v Imigrantovi režiséra Jamese Graye a pak především v romantické sci-fi Her, kde se Joaquin Phoenix zamiluje do hlasu svého počítače. Podle všeho má snímek velké ambice zaútočit na Oscara, především pak Joaquin Phoenix na nejlepší mužský výkon.

Batman vs. Superman vtrhne do kin 16. července 2015. Režíruje už vpomínaný Zack Snyder, v hlavních rolích prozatím Henry Cavill, Amy Adams, Ben Affleck, Diane Lane, Gal Gadot a Laurence Fishburne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také