Video: Channing Tatum napodobuje Van Damma z reklamy na Volvo

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Reklama na precizní tahače Volvo s Van Dammem se u nás zařadila k nejčastěji prohlíženému materiálu posledních dnů, na internetu pak video za jeden týden už vidělo 32 milionů diváků a pravděpodobně číslo ještě hodně poroste.

Channing Tatum jako Jenko
Channing Tatum jako Jenko

Vězte, že titulek „Nezkoušejte doma“ není na úplném konci reklamy pro srandu králíkům. O svém by mohl vyprávět herec Channing Tatum, který v dnešních dnech stále natáčí pokračování úspěšné komedie Jump Street 21 nesoucí název 22 Jump Street. Přímo na placu se tedy rozhodl předvést, že není v akrobacii o nic horší, než sám Jean-Claude Van Damme. Na výsledek se mrkněte níže, originální reklamu pak najdete na tomto odkaze.

22 Jump Street přichází do amerických kin 13. června 2014, u nás pravděpodobně hrají od 28. srpna 2014. Režírují Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, The Lego Movie), v hlavních rolích Channing Tatum, Jonah Hill, Wyatt Russell, Ice Cube, Amber Stevens a další.

httpv://youtu.be/EMlpiey20b8

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také