V jaké době se bude odehrávat Jurský svět?

Jurský svět

O čtvrtém Jurském parku nesoucí název Jurský svět, jsme toho slyšeli poměrně dost. Víme, že snímek zrežíruje talentovaný Colin Trevorrow (sci-fi Vlastní zbraň podmínkou), pravděpodobně se můžeme těšit na nové dinosaury a také známe část výpravy, která se za prehistorickými zvířaty vydá na procházku. Internetem se ale snáší i hromada zvěstí, u kterých ani člověk neví, kde vznikly. Proslýchá se například, že půjde o reboot celé série. Jenže režisér Trevorrow přesně tohle na svém Twitteru vyvrátil.

Jurský svět
Jurský svět

„Reboot je silné slovo. Tohle bude naprosto nové hrůzostrašné dobrodružství odehrávající se 22 let po děsivých událostech v Jurském parku.“ Když jsme se o vzkříšení Jurského parku poprvé doslechli, vyjádřil se k filmu režisér Colin Trevorrow následovně: „Nemůžu Vám přesně říct o co půjde, ale až film skončí, nebudete chtít zhasnout světla.“ 

Steven Spielberg se k sérii opět vrátí jako producent, scénář napsal Derek Connolly, který již s Trevorovem spolupracoval na filmu Vlastní zbraň podmínkou. Premiéra Jurského světa je plánovaná na 7. června 2015.