Trailer #3: Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Martin Pevný
šédredaktor

Warneři pustili do světa nový tříminutový trailer a už teď musíme říct, že je senzační! Podívejte se sami.

Hobit: Šmakova dračí poušť
Hobit: Šmakova dračí poušť

Hobit: Šmakova dračí poušť je druhý díl trilogie o cestě třinácti trpaslíku a jednoho Hobita za znovuzískáním trpasličího pokladu, který střeží drak Šmak. Poté, co výprava úspěšně přešla přes a pod Mlžnými horami, musí se vydat skrze Temný hvozd, který je plný nejen zvířat.

Hodnocení traileru

Jednoznačně epické! Zatím nejlepší doposud vydaný trailer k tomuto snímku. Dech beroucí akční scény zakomponované do ukázky, že líp to už snad ani nešlo. Nezapomeneme ani na dobře sestřihanou hudbu v pozadí traileru. Skvostná práce!

Předchozí trailery s pořadovými čísly #1#2 přehrajete po kliknutí na odkaz. Snímku bychom se v našich kinech měli dočkat 12. prosince 2013. V hlavních rolích Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Christopher Lee, Andy Serkis a další.

httpv://youtu.be/oiCdprhyCVU

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také