Trailer #2: Hercules: The Legend Begins (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Herkules z dílny Summit Entertainment, producentů filmových Postradatelných a režiséra Rennyho Harlina dostává svou druhou upoutávku. V té nás opět čeká příděl digitálního guláše, odhaleného těla Kellaan Lutze a všeho ostatního, co se nám v prvním traileru nelíbilo. Pochválit však můžeme za změnu hudebního doprovodu.

Kellan Lutz
Kellan Lutz

Jak už název napovídá, Herkules svou pověst bude muset nejdříve získat. Polobůh s nadlidskou silou je totiž nejprve zrazen svým králem, načež je prodán do otroctví. Nic ho však nezastaví v cestě pomsty a za znovu získáním své lásky, princezny Kréty.

V hlavních rolích Kellan Lutz, Richard Reid, Roxanne McKee, Scott Adkins, Liam McIntyre, Johnathon Schaech a Rade Šerbedžija. Premiéra snímku 13. února 2014. Stále však netrpělivě čekáme na první upoutávku druhého Herkula příštího roku, který nese název Hercules: The Thracian Wars. Zde se v hlavní roli ukáže Dwayne Johnson.

httpv://youtu.be/V240BVAYavY

1 komentář

  1. akoze ked uz kazdy trailer na tento film ma viac negativnych ako pozitivnych hodnoteni tak by som vazne pouvazoval nad stopnutim natacania byt producentom 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také