Trailer #2: Almost Human (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

J.J. Abrams jede na plné obrátky. Kromě režie Star Wars a produkce Star Treku 3 nezapomíná ani na televizní tvorbu. Důkazem jest nejnovější upoutávka ke sci-fi seriálu Almost Human, který startuje už za pouhé dva dny, 17. listopadu 2013. Přesněji pak Almost Human pochází z produkce Bad Robot, kterou Abrams vlastní.

V Americe seriál naladíte na stanici FOX. A nutno dodat, že nová ukázka spíše vypadá jako hodně dobře sestříhaný trailer k filmovému blockbusteru. Opravdu tohle míří jenom do televize?

Karl Urban
Karl Urban

Seriál nás zavede roku 2048. Každý policista má k sobě přiřazeného robota, který parťáka doprovází na každém kroku, navíc je sám od člověka k nerozeznání. Svého nového androida dostává i drsňák Karl Urban, který v jedné z bývalých akcí přišel o nohu. Budoucnost však nabízí zcela nové technologie a tak není žádný problém získat končetinu umělou.

Ve vedlejších rolích Minka Kelly, Michael Ealy, Lili Taylor, Mackenzie Crook, C. Ernst Harth, Mekia Cox, Hiro Kanagawa a další. Předchozí trailer si pusťte zde.

httpv://youtu.be/ns91hBJqsDM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také