Trailer #1: Welcome to the Jungle (2013)

Přečtěte si

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jean-Claude Van Damme to zkouší i v komedii. K Welcome to the Jungle debutujícího režiséra Roba Meltzera vyšel první trailer a musíme podotknout, že nevypadá vůbec zle. Co zle. Ve skutečnosti to vypadá na skvělou zábavu!

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme

Skupinka nic netušících administrativních pracovníků odlétá na pustý ostrov s vedoucím akce, bývalým vojákem Stormem Rothchildem (Van Damme). Ten je velice výbušný, soutěživý a poměrně narušený člověk. Co se však stane, když si Storm splete ostrov, který se měl na několik dní stát jejich novým domovem? Začne boj o přežití.

V hlavních rolích se představí Jean-Claude Van Damme, Adam Brody, Rob Huebel, Dennis Haysbert, Kristen Schaal a Bianca Bree. Režíruje již zmíněný Rob Meltzer podle scénáře Jeffa Kauffmanna. Film již měl premiéru v USA ve vybraných kinech koncem srpna 2013. Bližší informace o vydání filmu u nás zatím neznáme.

httpv://youtu.be/kRzSImxqQtA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také