Trailer #1: Prodloužený víkend (2013)

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

Martin Pevný
šédredaktor

Podívejte se na první trailer ke snímku Prodloužený víkend (Labor Day), v hlavní roli s Kate Winslet a Joshem Brolinem, který má premiéru v českých kinech 13. února 2014.

Kate Winslet a Josh Brolin
Kate Winslet a Josh Brolin

Dramatický film režíruje Jason Reitman (2 nominace na Oscara za snímek Lítám v tom). Hvězdné obsazení rozhodně nechybí.

Příběh se bude točit kolem svobodné matky Adele (Kate Winslet), která se svým synem Henrym projíždí přes Spojené státy. Rozhodne svézt i chlápka (Josh Brolin), který je zraněný a ve skutečnosti ji i docela děsí. Zanedlouho zjistí, že policie pátrá po uprchlém vězni a začínají vážné problémy. Brzy poté vyjde najevo, že všechno je jinak, než to zpočátku vypadalo.

Hodnocení traileru

Vážnější, tak bychom zhodnotili celou ukázku. Určitě se můžeme těšit na silné herecké výkony, ale zda i příběh bude tak dobrý, na to si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Prozatím tedy můžeme doufat v mohutné drama, které nás v táhne do děje a nepustí. Další ukázky zajisté napoví více.

httpv://youtu.be/TY7v_1I0l2s

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také